Inne turnieje Golf Park Józefów

U nas dopóki są okazje to nie zabraknie turniejów tematycznych. W kalendarzu jak zwykle świetny i cieszący się co roku powodzeniem Crazy Golf, drużynowy Turniej Dnia Niepodległości a także od tego roku nowy turniej – Ladies Open oraz wiele, wiele innych. Dla każdego znajdziemy coś dobrego.

Sprawdź kalendarz turniejowy i zapisz się na wybrane turnieje!

Przejdź do kalendarza

6.04.2014r (niedziela)

Turniej rozgrzewkowy. Integracja graczy oraz sprawdzian formy po sezonie zimowym to coś co na pewno zweryfikujemy!

Więcej informacji wkrótce

18.05.2014r (niedziela)

Jednodniowy turniej specjalnie dla Pań. Wiele konkursów i atrakcji oraz walka o tytuł „Najlepszej zawodniczki sezonu 2014”

Więcej informacji wkrótce

00.00.2014r

Mistrzostwa juniorów Golf Park Józefów. Mistrzostwa rozgrywane oddzielnie w grupie chłopcy i dziewczynki.

Więcej informacji wkrótce

11.11.2014r (wtorek)

Coroczny turniej par w kategorii netto (tegoroczna edycja rozgrywana będzie w systemie 3/8 z sumy klubowych HCP pary, osoby bez klubowego HCP liczone są z HCP 0)

Więcej informacji wkrótce

Crazy Golf Tournament 1 – 27.04.2014r
Crazy Golf Tournament 2 – 19.10.2014r (rankingowy!)
Turniej który co roku rzetelnie sprawdza umiejętności wszystkich graczy. Oprócz sprawdziany umiejętności krótkiej gry gwarantujemy dużo zabawy i uśmiechu! Turniej Crazy Golf rozgrywany w październiku jest turniejem rankingowym z wagą punktową x1.1.Więcej informacji wkrótce

– Warunkiem uczestniczenia w turnieju jest zapisane się na niego (w domku klubowym lub na stronie internetowej – do 24 godzin przed rozpoczęciem turnieju) oraz wniesienie opłaty turniejowej. Poszczególne opłaty turniejowe są podane w odpowiedniej zakładce dotyczącej danego turnieju.

W przypadku kiedy osoba zapisuje się na turniej i nie odwoła swojego udziału na minimum 24 godziny przed rozpoczęciem turnieju musi ona wpłacić równowartość opłaty turniejowej. Osoby które nagminnie łamać będą tą regułę zostaną zdyskwalifikowani z udziału w dalszych turniejach.

– Opłata turniejowa zapewnia:

  • Kosztyk na driving range
  • Catering w domku klubowym
  • Udział w konkursach podczas turnieju
  • Green fee turniejowe
  • Dodatkowe atrakcje przewidziane przez konkretny turniej