gpjonas

Witamy w Golf Park Józefów

J

esteśmy jednym z najciekawszych obiektów treningowych na golfowej mapie Polski.Golf Park Józefów znajduje się na malowniczym i rozłożystym terenie należącym do kompleksu Holiday InnWarszawa Józefów, zaledwie 20 km od centrum Warszawy.Zapewniamy doskonałe warunki do gry w golfa dla graczy w każdym wieku i na różnym poziomie zaawansowania pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Nasz kompleks składa się z:
• Driving range (strzelnica golfowa) : 18 stanowisk, z czego
9 zadaszonych i 9 odkrytych na tarasie
• Pole golfowe typu „pitch and putt”: 6-cio dołkowe, 60 m
średnia odległości pomiędzy dołkami, wszystkie dołki PAR 3
• Treningowy Putting Green: 10 dołków

Cały teren należący do Golf Park Józefów jest oświetlony, co pozwala na grę nawet do późnych godzin wieczornych. Zapraszamy na chwilę relaksu przy dobrej kawie i ciastku klubowym bistro. Dostarczymy dokładnie to, czego Państwo oczekują przed grą w golfa i po niej. W przyjemnej i orzeźwiającej atmosferze mogą Państwo porozmawiać o grze lub po prostu odpocząć wraz z innymi graczami. W lecie otwarty jest klubowy taras, z panoramicznym widokiem.

Zapraszamy również do naszego sklepu sportowego, w którym każdy gracz znajdzie sprzęt odpowiadający jego potrzebom. Zapewniamy najwyższej klasy produkty sportowych marek, tj. Callaway, Cleveland, Titleist, Ben Sayers, Foot Joy (kije, rękawiczki, buty golfowe, ubrania, czapki oraz wiele innych).

Nasze motto

''Im więcej trenujesz tym więcej masz szczęścia / The harder you work, the luckier you get.''

Gary Player

Golf Park Józefów to idealne miejsce do zwiększania prawdopodobieństwa szczęścia w Twojej grze w golfa.

OBIEKT
Zapraszamy Państwa na WIRTUALNY SPACER po Naszym obiekcie
MAPA OBIEKTU
GPJ MAPA_22