…bo „trening czyni mistrza”, czyli ściana sław Golf Park Józefów!
Aby być najlepszym, zdobywać puchary a w rankingach zajmować najwyższe pozycje potrzeba wielu godzin treningów, wewnętrznego zaparcia i ciągłego dążenia do perfekcji.
Sam Gary Player zasłynął powiedzeniem „The more I practice, the luckier I get.”!
Bo w golfie tylko rozwój umiejętności zapewni nam rywalizację na coraz wyższym poziomie. A z umiejętnościami przyjdzie też trochę szczęścia!
Dlatego też zakładka HALL OF FAME jest wizytówką naszego klubu. Tu nie znajdują się przypadkowe nazwiska… Każda z osób, która wywalczy swój golfowy sukces zostanie skrupulatnie odnotowana i upubliczniona na tej stronie.
Za wszystkich mocno trzymamy kciuki i z niecierpliwością czekamy na Wasze sukcesy.

hall of fame (1)
hall of fame (2)
hall of fame (3)
  • Rekord Pola(Course record)

    (turniej jednodniowy)

    47(-7)

    Marcin Werner (Turniej charytatywny – 2.10.2012)
    Jakub Grzesiuk (VIII EGT – 4.10.2012)

  • Rekord Pola(Course record)

    (turniej jednodniowy)

    42(-12)

    Marcin Werner (HIWJ Golf Cup – 12.09.2015)

HOLE IN ONE (GPJ TOURNAMENTS)
Imię Nazwisko
Data
Turniej
Nr dołka
Tee
Jakub Grzesiuk (2)11.11.2013Turniej dnia niepodleglosci3białe
Michał Kołubiec (3)28.10.2013Crazy golf7-
Marek Goschorski (1)28.10.2013Crazy golf7-
Radek Bajor (1)28.10.2013Crazy golf7-
Ola Knecht (1)18.09.2013EGT3czerwone
Tomasz Paziewski (2)7.09.2013HIWJGC 20131żółte
Piotr Paluch (2)7.09.2013HIWJGC 20131białe
WItold Kwiatkowski (1)7.09.2013HIWJGC 20136czerwone
Iga Jozefiak (1)24.07.2013EGT1żółte
Marcin Werner (3)29.05.2013EGT6białe
Jakub Grzesiuk (1)18.05.2013Jozefow Open1żółte
Andrzej Bal (1)18.05.2013Jozefow Open6żółte
Robert Ginter (2)18.10.2012EGT5żółte
Magda Maciąg (1)3.10.2012EGT5żółte
Marcin Werner (2)30.09.2012Turniej Charytatywny5białe
Marcin Werner (1)30.09.2012Turniej Charytatywny5żółte
Robert Ginter (1)15.09.2012HIWJGC 20125żółte
Bartosz Grudziński (1)16.09.2012HIWJGC 20122żółte
Tomasz Paziewski (1)16.09.2012HIWJGC 20121czerwone
Michał Kołubiec (2)16.09.2012HIWJGC 20121czerwone
Piotr Paluch (1)29.08.2012EGT3białe
Darek Kołoszyc (1)6.06.2012EGT5żółte
Michał Kołubiec (1)09.05.2012EGT6żółte
Konrad Zygarski (1)22.08.2011EGT6 żółte
GPJ TOUR MAJORS

Legenda: zwycięzca kategorii brutto (zwycięzca kategorii netto).

Sezon
GPJ OPEN
GPJ CUP
Turniej Kapitański
Holiday Inn Warszawa Józefów Cup
2016
2015Jakub Grzesiuk
(Waldemar Kuśmierek)
Jakub Grzesiuk
(-)
Marek Goschorski
(Dawid Dudek)
Jakub Grzesiuk
(Sylwia Skarbecka)
2014Jakub Grzesiuk
(Dariusz Kołoszyc)
Jakub Grzesiuk
(-)
Jakub Grzesiuk
(Łukasz Boruc)
Jakub Grzesiuk
(Aleksandra Knecht)
2013Jakub Grzesiuk
(Asia Szczudlik)
Jakub Grzesiuk
(Adam Jarmicki)
Marcin Werner
(Andrzej Bal)
Jakub Grzesiuk
(Marek Józefiak)
2012Marcin Werner
(Konrad Zygarski)
Jakub Grzesiuk
(Aleksandra Knecht)
Piotr Prokop
(-)
Michał Kołubiec
(Damian Kasprzycki)
2011---Marcin Werner
(Stanisław Poznalski)
KLUBOWE MISTRZOSTWA POLSKI
Sezon
Grupa A (Championship)
Grupa B (Kwalifikacyjna)
2015-brak drużyny-[Drużyna A - 8 miejsce]
Jakub Grzesiuk, Arkadiusz Rybarczyk, Wojciech Szary, Radosław Frańczak, Marcin Dudziński, Piotr Paluch, Mateusz Tomczykowski

[Drużyna B -15 miejsce]
Ola Knecht, Witek Smoniewski, Marek Goschorski, Włodek Kado, Łukasz Boruc, Waldemar Kuśmierek, Robert Ginter
2014Jakub Grzesiuk,
Radosław Frańczak,
Dominik Reszetko,
Marcin Dudziński,
Wojciech Szary, Aleksandra Knecht, Marcin Werner
Marek Goschorski, Piotr Misiewicz, Agnieszka Paluch, Michał Kołubiec, Włodzimierz Kado, Krzysztof Marszałek, Andrzej Krawczyk, Arkadiusz Rybarczyk
2013- brak drużyny -[Awans do grupy A – 2 miejsce]
Marcin Werner (kapitan), Jakub Grzesiuk, Max Marcinkowski, Radek Frańczak, Piotr Paluch, Piotr Misiewicz, Marcin Dudziński, Ola Knecht
2012- brak drużyny -[Grupa B – 6 miejsce]
Marcin Werner (kapitan), Jakub Grzesiuk, Max Marcinkowski, Michał Rossian, Przemek Grudziński, Piotr Paluch, Rafał Celej, Piotr Misiewicz
MATCHPLAY COMPETITION
Sezon
Wygrany
2 miejsce
3 miejsce
4 miejsce
2016
2015Jakub GrzesiukMichał KołubiecMarcin WernerArkadiusz Rybarczyk
2014Radosław FrańczakMarcin PacekArkadiusz RybarczykDariusz Kołoszyc
2013Michał KołubiecMarcin WernerKonrad ZygarskiRadek Bajor
2012Marcin WernerPiotr ProkopKonrad ZygarskiJakub Grzesiuk
2011Jakub GrzesiukMarcin WernerMichał RossianPiotr Paluch
MISTRZOSTWA KLUBU

Legenda: zwycięzca kategorii brutto (zwycięzca kategorii netto)

Sezon
Puchar Klubu
Mistrzostwa Klubu
2016
20151. Piotr Polz, 2. Tomasz Pachecki, 3. Rafał Borzym
1. Jakub Grzesiuk, 2. Arkadiusz Rybarczyk, 3. Wojciech Szary
2014[Grupa hcp 0-18]
1. Piotr Paluch, 2. Stanisław Poznalski, 3. Agnieszka Paluch

[Grupa hcp 18-36]
1. Marek Goschorski, 2. Waldemar Kuśmierek, 3. Anna Ginter

[Grupa hcp 36-54]
1. Marcin Zawistowski, 2. Mieczysław Jewasiński, 3. Leon Krawczyk
1. Marcin Werner, 2. Piotr Paluch, 3. Marek Goschorski
EVENING GOLF TOUR (EGT) - RANKING EGT

Legenda: Do tabeli zaliczani są gracze z pierwszych 5 miejsc rankingu EGT i Eclectic oraz remisy na 5tym miejscu.

Sezon
Top 5 Ranking EGT
Top 5 Eclectic
2016
20151 - Jakub Grzesiuk
2 - Michał Kołubiec
3 - Piotr Paluch
4 - Marcin Pacek
5 - Witold Smoniewski
1 - Piotr Paluch (35)
2 - Jakub Grzesiuk (36)
3 - Marcin Werner (39)
T4 - Michał Kołubiec (40)
T4 - Robert Ginter (40)
20141 - Marcin Werner
2 - Jakub Grzesiuk
3 - Ola Knecht
4 - Radosław Gawina
5 - Robert Ginter
1 - Marcin Werner (36)
T2 - Jakub Grzesiuk (38)
T2 - Radosław Bajor (38)
T4 - Arkadiusz Rybarczyk (39)
T4 - Włodzimierz Kado (39)
T4 - Ola Knecht (39)
20131 – Marcin Werner
2 – Jakub Grzesiuk
3 – Sławomir Marszałek
4 – Piotr Paluch
5 – Michał Kołubiec
T1 – Marcin Werner (37)
T1 – Jakub Grzesiuk (37)
3 – Konrad Zygarski (40)
T4 – Ola Knecht (41)
T4 – Olek Sypniewski (41)
T4 - Tomasz Paziewski (41)
20121 – Jakub Grzesiuk
2 – Marcin Werner
3 – Stanisław Poznalski
4 – Piotr Paluch
5 – Michał Kołubiec
1 - Jakub Grzesiuk (38)
2 - Marcin Werner (39)
3 - Piotr Paluch (40)
T4 - Michał Kołubiec (41)
T4 - Olek Sypniewski (41)
20111 – Jakub Grzesiuk
2 – Michał Rossian
3 – Piotr Paluch
4 – Marcin Werner
1 – Jakub Grzesiuk (41)
2 – Michał Rossian (42)
3 – Konrad Zygarski (46)
4 – Przemysław Grudziński (48)
5 – Marcin Werner (49)
EVENING GOLF TOUR (EGT) - POJEDYŃCZE TURNIEJE

Legenda: Kategoria netto prowadzona jest od sezonu 2012. Wcześniej nagrody były przyznawane w kategoriach najlepszy junior, senior, kobieta.

Sezon
Turniej
Klasyfikacja brutto
Klasyfikacja netto
20152015 EGT FINAŁ
VIII EGT (23.09.2015)
VII EGT (02.09.2015)
VI EGT (19.08.2015)
V EGT (22.07.2015)
IV EGT (01.07.2015)
III EGT (03.06.2015)
II EGT (20.05.2015)
I EGT (29.04.2015)
20142014 EGT FINAŁ(1)Marcin Werner, (2)Aleksandra Knecht, (3)Jakub Grzesiuk
VII EGT (17.09.2014)(1)Arkadiusz Rybarczyk, (2)Aleksandra Knecht, (3)Robert Ginter(1)Tomasz Pachecki, (2)Marcin Zawistowski, (3)Agnieszka Paluch
VI EGT (S) (14.08.2014)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Marcin Pacek, (3)Arkadiusz Rybarczyk(1)Tomasz Pachecki, (2)Konrad Zygarski, (3)Włodzimierz Kado
V EGT (16.07.2014)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Radosław Frańczak, (3) Arkadiusz Rybarczyk(1)Łukasz Boruc, (2)Włodzimierz Kado, (3)Tomasz Kozłowski
IV EGT (11.06.2014)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Tomasz Paziewski, (3) Radosław Bajor(1)Tomasz Pachecki, (2)Tomasz Kozłowski, (3)Mateusz Paulski
III EGT (21.05.2014)(1)Marcin Werner, (2)Arkadiusz Rybarczyk, (3)Piotr Paluch(1)Tomasz Pachecki, (2)Mateusz Paulski, (3)Wiesław Paulski
II EGT (7.05.2014)(1)Tomasz Paziewski, (2)Arkadiusz Rybarczyk, (3)Jakub Grzesiuk(1)Agnieszka Kołoszyc, (2)Dariusz Kołoszyc, (3)Radosław Bajor
I EGT (16.04.2014)(1)Marcin Werner, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Piotr Paluch(1)Nikodem Świacki, (2)Sylwia Skarbecka, (3)Tomasz Pachecki
20132013 EGT FINAŁ(1)Jakub Grzesiuk, (2)Marcin Werner, (3)Piotr Paluch(1)Krzysztof Marszałek, (2)Marcin Morawski, (3)Sławomir Marszałek
VII EGT (18.09.2013)(1)Piotr Paluch, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Ola Knecht(1)Marcin Karczewski, (2) Marcin Morawski, (3)Marcin Kawalec
VI EGT (S) (15.08.2013)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Sławomir Marszałek, (3)Radek Bajor(1)Marcin Morawski, (2)Przemek Ptaszyński, (3)Sławek Pytliński
V EGT (24.07.2013)(1)Marcin Werner, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Marek Goschorski(1)Pawel Piątek, (2)Łukasz Wierzbowski, (3)Marcin Morawski
IV EGT(1)Marin Werner, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Marek Goschorski(1)Sławek Pytliński, (2)Paweł Piątek, (3)Krzysztof Marszałek
III EGT(1)Marcin Werner, (2)Tomasz Paziewski, (3)Marek Janiec(1)Zygmunt Pawlina, (2)Marcin Werner, (3)Włodzimierz Kado
II EGT (8.05.2013)(1)Marcin Werner, (2)Michał Kołubiec, (3)Jakub Grzesiuk(1)Magda Maciąg, (2)Iga Józefiak, (3)Olek Sypniewski
I EGT (24.04.2013)(1)Marcin Werner, (2)Sławomir Marszałek, (3)Tomasz Paziewski(1)Agnieszka Paluch, (2)Andrzej Bal,
20122012 EGT FINAŁ(1)Jakub Grzesiuk, (2)Aleksandra Knecht, (3)Stanisław Poznalski(1)Aleksandra Knecht, (2)Agnieszka Paluch, (3)Stanisław Poznalski
IX EGT (17.10.2012)(1) Jakub Grzesiuk, (2)Michał Kołubiec, (3)Marcin Werner(1)Robert Ginter, (2)Konrad Zygarski, (3)Iga Józefiak
VIII EGT (3.10.2012)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Stanisław Poznalski, (3)Olek Sypniewski(1)Ania Ginter, (2)Marcin Kawalec, (3)Magda Maciąg
VII EGT (15.08.2012)(1)Marcin Werner, (2)Piotr Paluch, (3)Jakub Grzesiuk(1)Konrad Zygarski, (2)Tomasz Kozłowski, (3)Andrzej Bal
VI EGT (1.08.2012)(1)Stanisław Poznalski, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Marek Goschorski(1)Marek Goschorski, (2)Konrad Zygarski, (3)Damian Kasprzycki
V EGT (6.07.2012)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Michał Kołubiec, (3)Marcin Werner(1)Adam Jarmicki, (2)Agnieszka Paluch, (3)Aleksandra Knecht
IV EGT (20.06.2012)(1)Marcin Werner, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Max Marcinkowski(1)Włodzimierz Kado, (2)Iga Józefiak, (3)Marcin Pacek
III EGT (30.05.2012)(1)Marcin Werner, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Marcin Kawalec(1)Olek Sypniewski, (2)Marcin Kawalec, (3)Marcin Karczewski
II EGT (9.05.2012)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Marcin Werner, (3)Piotr Paluch(1)Aleksander Sypniewski, (2)Piotr Paluch, (3)Andrzej Bal
I EGT (12.04.2012)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Michał Rossian, (3)Marcin WernerKl.kobiet: Agnieszka Paluch, Kl.juniorów: Konrad Zygarski, Kl.seniorów: Stanisław Poznalski
20112011 EGT FINAŁ(1)Jakub Grzesiuk, (2)Marcin Werner, (3)Michał RossianKl.kobiet: Aleksandra Knecht, Kl.juniorów: Konrad Zygarski, Kl.seniorów: Waldemar Kuśmierek
IV EGT (5.10.2011)(1)Marcin Werner, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Michał RossianKl.kobiet: Aleksandra Knecht, Kl.juniorów: Jędrzej Pytkowski, Kl.serniorów: Stanisław Poznalski
III EGT (21.09.2011)(1)Jakub Grzesiuk, (2)Michał Rossian, (3)Sławomir MarszałekKl.kobiet: Aleksandra Knecht, Kl.juniorów: Konrad Zygarski, Kl.seniorów: Stanisław Poznalski
II EGT (7.09.2011)(1)Piotr Paluch, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Michał RossianKl.kobiet: Agnieszka Paluch, Kl.juniorów: Jędrzej Pytkowski, Kl.seniorów: Waldemar Kuśmierek
I EGT (22.08.2011)(1)Michał Rossian, (2)Jakub Grzesiuk, (3)Tomasz PaziewskiKl.kobiet: Agnieszka Paluch, Kl.juniorów: Konrad Zygarski, Kl.seniorów: Tadeusz Szkałuba
INNE TURNIEJE
Data
Nazwa turnieju
Zwyciezca/y
11.11.2013Turniej Dnia Niepodległości (III edycja)(1)Rafał Czemier-Wołociej/Francek Czemier
(2) Renata Marszałek / Krzysztof Marszałek
(3) Waldemar Kuśmierek / Radosław Bajor
27.10.2013Crazy Golf (III edycja)Brutto : (1)Jakub Grzesiuk, (2)Stanisław Poznalski, (3)Aleksandra Knecht
11.11.2012Turniej Dnia Niepodległości (II edycja)(1)Radek Bajor/Robert Ginter
(2)Piotr Polz/Michał Kołubiec
(3)Konrad Zygarski/Paweł Traczyk
11.11.2012Junior Cup(1)Leon Krawczyk, (2)Franek Czemier, (3)Maciek Szczęsny
5.11.2012Crazy Golf (II edycja)Brutto : (1)Marcin Werner, (2)Konrad Zygarski, (3)Jakub Grzesiuk
30.09.2012Turniej charytatywnyBrutto: (1)Marcin Werner, (2)Waldemar Kuśmierek, (3)Adam Jarmicki
21.03.2012Turniej WiosennyBrutto : (1)Sławomir Marszałek, (2)Michał Rossian, (3)Piotr Paluch
11.11.2011Turniej Dnia Niepodległości (I edycja)(1)Anna Szymańska/Marcin Werner
(2)Jakub Grzesiuk/Marcin Karczewski
(3)Michał Rossian/Maciej Domański
30.10.2011Crazy Golf (I edycja)Brutto : (1)Jakub Grzesiuk, (2)Waldemar Kuśmierek, (3)Marcin Werner