Nie czekaj, przyjdź i sprawdź swoje możliwości!

Aktualności

• Pierwszy Turniej Serii EGT 2017 za Nami! [WYNIKI]

Pierwszy Turniej Serii EGT 2017 za Nami! [WYNIKI]

Jan Rybka wygrał pierwszy turniej EGT 2017 grupy podstawowej z wynikiem 46 uderzeń netto. Drugie miejsce zajął Tomasz Rybka – 50 uderzeń, a trzecie Bernard Borkowski – 51 uderzeń! W klasyfikacji brutto najlepszy wynik osiągnął Marcin Werner – 52 uderzenia. Po rundzie grupy podstawowej w konkursie Nearest to the Pin prowadzi Jan Rybka – 56cm.

• Sukcesy naszych Klubowiczów podczas turnieju Pro-Am Gradi Invitational by John Deere!

Bartosz Grudziński wygrał w klasyfikacji strokeplay netto, Piotr Prokop zajął trzecie miejsce! Panowie zagrali dwie doskonałe i równe rundy w nieprzyjaznych warunkach pogodowych na wymagającym polu pod Wrocławiem. W klasyfikacji PRO 7 miejsce zajął nasz trener – Jakub Ufnal. Gratulujemy!!! fot. Shots on fairway /Strzały na fairway’u

• I Evening Golf Tour 2017

I Evening Golf Tour 2017

Rozpoczynamy cykl turniejów wieczornych Evening Golf Tour 2017! Podobnie jak w poprzednim sezonie turnieje zostały podzielone na grupę mistrzowską, w której może grać 24 najlepszych graczy wg klasyfikacji generalnej oraz grupę podstawową, w której zdobywać punkty i doświadczenie mogą pretendenci. W każdym turnieju nagradzamy 3 najlepsze miejsca netto oraz najlepszy wynik brutto. Dodatkowo organizujemy konkursy

• Nasze Klubowiczki w najnowszym magazynie Golf&Roll

Nasze Klubowiczki w najnowszym magazynie Golf&Roll

W najnowszym magazynie Golf&Roll jest cały artykuł o naszym programie Ladies GPJ, a także wywiady z najbardziej utytułowanymi Klubowiczkami! Zapraszamy po magazyny do domku golfowego, a po autografy do Oli Knecht, Agnieszki Paluch, Moniki Rowickiej oraz Martyny Jasnorzewskiej!

• Pierwszy turniej na dużym polu w sezonie 2017 za nami! [WYNIKI&GALERIA]

Pierwszy turniej na dużym polu w sezonie 2017 za nami! [WYNIKI&GALERIA]

Pierwszy duży turniej Klubu Golf Park Józefów za nami! Ponad 50 osób rywalizowało w drużynowych rozgrywkach GPJ Tour Teamplay 2017 na polu Lisia Polana. Zarówno w kategorii brutto jak i netto najlepszy wynik uzyskała para Włodek Kado & Paweł Antonowicz – 79 uderzeń brutto (63 netto). Finalnie Panowie odebrali nagrodę za klasyfikację brutto. W kategorii