Zacznij już teraz

Nie czekaj, przyjdź i sprawdź swoje możliwości!

Aktualności

• Sukcesy naszych członków w turnieju Toga Golf rozgrywanym na polu Mazury Golf & Country Club

Podczas turnieju prawników- Toga Golf rozgrywanego na polu Mazury Golf & Country Club nasi Klubowicze również odnieśli sportowe sukcesy. Radosław Radowski wygrał w klasyfikacji netto wśród prawników (36pkt stb), a Sławomir Majchrzak w tej samej kategorii zajął 3 miejsce (29pkt stb)! Gratulujemy doskonałej gry!

• Robert Ginter Mistrzem Polski Architektów 2017!

Robert Ginter Mistrzem Polski Architektów 2017!

Miło nam poinformować, iż nasz Klubowicz Robert Ginter został Mistrzem Polski Architektów 2017! Na wymagającym polu Rosa Private Golf Club Robert zagrał dwie dobre rundy co pozwoliło mu pokonać pozostałych graczy z całej Polski! Gratulujemy sukcesu!

• Ostatni turniej serii EGT w sezonie 2017!

Ostatni turniej serii EGT w sezonie 2017!

Przed nami ostatni turniej Evening Golf Tour przed wielkim finałem! To ostatnia szansa na zdobycie odpowiedniego wyniku w klasyfikacji generalnej oraz poprawienie uderzeń na poszczególnych dołkach w Eclectic Competition. We wtorek gra grupa podstawowa, w środę mistrzowska. Startujemy o 19.00. Nagradzamy 3 najlepsze wyniki netto oraz najlepszy wynik brutto każdego dnia. Na dołku nr 2

• Michał Kołubiec zwycięzcą Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup

Michał Kołubiec zwycięzcą Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup

Michał Kołubiec zwycięzcą Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup 2017! Michał dziś zagrał 47 uderzeń i z finalnym wynikiem 93 wyprzedził Kubę Grzesiuka (98 uderzeń). Trzecie miejsce zajął Marcin Pacek (99 uderzeń)! Gratulujemy!!!

• Pierwszy dzień Holiday inn Warszawa Józefów Golf Cup za nami! [WYNIKI]

Pierwszy dzień Holiday inn Warszawa Józefów Golf Cup za nami! [WYNIKI]

Po pierwszym dniu Holiday Inn Warszawa Józefów Golf Cup prowadzi Michał Kołubiec z wynikiem -8 (46 uderzeń). Tuż za nim uplasował się Konrad Zygarski (47 uderzeń) oraz Kuba Grzesiuk (49 uderzeń). Dodatkowe emocje sprawiły konkursy Nearest to the Pin. Zwycięzcą Nearest to the Pin by Euroservice Dealer Volvo został Rafał Czemier-Wołonciej, który zagrał HOLE IN