Nie czekaj, przyjdź i sprawdź swoje możliwości!

Aktualności

• Kolejne sukcesy naszej juniorki – Ady Podolak

Kolejne sukcesy naszej juniorki – Ady Podolak

Ada Podolak, która zdobyła tytuł Najlepszej Juniorki podczas Mistrzostw Klubu 2017, dzień później rozegrała turniej w ramach Junior Tour PZG na polu Rosa Private Golf Club. Po dwóch dniach rywalizacji zajęła 3 miejsce brutto wśród dziewcząt! Gratulujemy!

• Ogromny sukces naszej klubowiczki – Igi Józefiak w Mistrzostwach Łotwy!

Ogromny sukces naszej klubowiczki – Igi Józefiak w Mistrzostwach Łotwy!

My rywalizowaliśmy w Mistrzostwach Klubu 2017, a nasza najlepsza Klubowiczka – Iga Józefiak – walczyła na polu Ozo Golf Club w Mistrzostwach Łotwy. I została Mistrzynią U21!!! A w kategorii Open wśród kobiet zajęła 2 miejsce!!! Gratulujemy!!! Ponadto dziś Iga wylatuje do Taipei na 29 letnią Uniwersjadę, gdzie będzie reprezentować Polskę oraz nasz klub –

• Tytuł Mistrzyni Golf Park Józefów obroniła Agnieszka Paluch!

Tytuł Mistrzyni Golf Park Józefów obroniła Agnieszka Paluch!

Pierwszego dnia na polu Old Course zagrała 99 uderzeń, drugiego na New Course – 96, czyli finalny jej wynik wyniósł 195 uderzeń. Na drugim miejscu uplasowała się Agnieszka Kołoszyc 211 (110,101), a na trzecim Anna Ginter 217 (107, 110). Gratulujemy!!!

• Kuba Grzesiuk został Mistrzem Golf Park Józefów 2017!

Kuba Grzesiuk został Mistrzem Golf Park Józefów 2017!

Pierwszą rundę na Old Course zagrał 79, drugą na New Course także 79 i z wynikiem 158 wyprzedził Roberta Majchrzaka 169(83,86) oraz Rafała Majchrzaka 172(88,84). Gratulujemy!!!

• Pierwszy dzień Mistrzostw Klubu Golf Park Józefów w Czeladnej za nami!

Pierwszy dzień Mistrzostw Klubu Golf Park Józefów w Czeladnej za nami!

Po pierwszym dniu Mistrzostw Klubu GPJ 2017 na prowadzeniu w klasyfikacji brutto jest Jakub Grzesiuk (79) przed, Robertem Majchrzakiem (83) oraz Radkiem Franczakiem (86). Wśród Pań najlepiej zagrała Agnieszka Paluch (99) przed Anią Ginter (107) oraz Agnieszką Kołoszyc (110). W kategorii strokeplay netto 0-18 prowadzi Kuba Grzesiuk (67), w stableford netto 18,1-36 – Ryszard Zawół